Nejcennější komoditou na světě je čas. Hned vzápětí jsou to data. BI reporting v Targito v sobě kombinuje péči o obě tyto cennosti. Pokud chcete mít snadno pod kontrolou analytiku svých zákaznických a prodejních dat, můžete k němu využít Targito. Prostředí, které dobře znáte.

Modul reportingu zákaznických dat

Zkušenost praví, že e-shopy mají o své retenci často zkreslené představy. Mají dojem, že zrovna TI JEJICH zákazníci jsou mnohem loajálenější a dělají objednávky časteji. Bohužel, analýza je pak hořce vyvede z omylu. Proč? Protože ji nikdo nechce dělat na pravidelné bázi.

Analytika nad daty v Excelu už má svá nejlepší léta za sebou. Pohledy na čísla o vašich zákaznících skrz BI jsou interaktivní, čtivá a co je nejlepší – propojená s Targito. Objevili jste v datech zajímavý segment? Na pár kliknutí si z něj vytvoříte seznam kontaktů, se kterým můžete dále pracovat tak, jako jste v Targito zvyklí.

Díky tomu, že naše BI obsahuje již předdefinované typy reportů, které jsou navázány na data v Targitu, není potřeba systém před spuštěním složitě nastavovat. Ale samozřejmě, i v tomto případě platí, že pokud vám „běžné“ řešení nestačí, upravíme ho na míru vašim potřebám.

Co se dozvíte na pár kliků:

  • Jaká je životnost zákazníka
  • Jak se vyvíjí váš zákaznický kmen
  • Jestli se vám daří generovat opakované objednávky
  • Maržovost
  • Kvintyly a kohorty zákazníků
  • Jaká je vaše retence a počet dní mezi objednávkami

To vše můžete využít nejenom vy v marketingu, ale klidně je předat i dalším kolegům (např. obchodnímu oddělení nebo finančnímu řediteli). Obratem můžete těžit z toho, že máte veškerá data pro marketingová rozhodnutí dostupná na pár kliků a nemusíte o ně žádat kolegu analytika.

Reporting na míru

Jste už v analytice dál, než na začátku? Máte opravdu big data a chcete skrz ně mít easy cestu k zářným výsledkům? Pak pro vás můžeme se specialisty Datalook připravit modul zcela na míru. Stále však propojený s Targitem, abyste měli možnost obratem své analýzy využít k cílené komunikaci.


Chcete vědět víc o tom, jak může BI reporting pomoci vašemu podnikání? Nechte nám tu komentář a my se vám ozveme zpět.