Udržení perfektní úrovně služeb našim klientům je pro nás klíčové, proto si každou novou posilu týmu pečlivě vybíráme. Životopis naplněný seznamem pracovních a osobních úspěchů je skvělý, ale pro nás není všechno. Pokud cítíme, že člověk nesdílí hodnoty, které v Targito zastáváme, součástí našeho týmu se nestane. Tím ale nechceme nikoho odrazovat, právě naopak. Šanci u nás má každý stejnou, jak ten, kdo má za sebou léta praxe, tak ten co právě vyšel školu a hledá první příležitost, kde své schopnosti ukázat a rozvinout.

Mohli bychom vám zde vypsat seznam důvodů, proč pro nás pracovat. Začínal by standardním “nabízíme práci v dynamicky rostoucím prostředí” a končil třeba bodem “atraktivní pracovní prostory v centru Prahy”. Pokud jste v procesu hledání práce, nejspíše jste totožně znějící body přečetli asi v padesáti dalších inzerátech. A to jen za dnešek.

Uděláme to tedy trochu jinak

Členové našeho týmu se s vámi podělí o to, proč je práce ve společnosti Targito baví.

Právě hledáme!

Business Development Manager

Možná hledáme právě tebe

Baví tě obchod, budování vztahů se zákazníky a máš rád osobní rozvoj? Pokud jsou odpovědi ano, hledáme právě tebe. 

Jsme Targito.com, efektivně fungující organizace, která díky propracovaným procesům zajišťuje skvělý klientský zážitek. Našim cílem je vysoká úroveň služeb našim klientům a proto si každou posilu do našeho týmu pečlivě vybíráme.

Vyvíjíme a nabízíme datovou platformu pro omnichannel marketingovou komunikaci. Baví tě obchod a zároveň se cítíš být konzultantem, máš co nabídnout? Pojďme do toho. 😊

Číst více

Projektový manažer nebo projektová manažerka

Možná hledáme právě tebe

Dokážeš pracovat na více projektech najednou a řešit potřeby odlišných klientů naráz?


Jsi zběhlý/á v plánování, umíš stanovovat priority a dotahovat věci do konce?


Umíš naslouchat zákazníkovi a přijít s takovým řešením, které bude fungovat?


Baví tě přicházet s novými nápady a zdokonalovat své schopnosti? Pokud ano, rozhodně by sis měl/a přečíst více o této pracovní pozici.

Číst více

Momentálně máme v kancelářích plno!

I přesto budeme rádi, když nám na sebe necháte kontakt. Až se místo uvolní (nebo se nám rozrostou kanceláře), ozveme se!

Nezaujala vás žádná z aktuálně nabízených pozic, ale přesto byste se rádi stali členem našeho týmu?

Nechejte nám na sebe kontakt, a pokud se objeví něco, co by mohlo vyhovovat vašemu profilu, rádi se vám ozveme.