Udržení perfektní úrovně služeb našim klientům je pro nás klíčové, proto si každou novou posilu týmu pečlivě vybíráme. Životopis naplněný seznamem pracovních a osobních úspěchů je skvělý, ale pro nás není všechno. Pokud cítíme, že člověk nesdílí hodnoty, které v Targito zastáváme, součástí našeho týmu se nestane. Tím ale nechceme nikoho odrazovat, právě naopak. Šanci u nás má každý stejnou, jak ten, kdo má za sebou léta praxe, tak ten co právě vyšel školu a hledá první příležitost, kde své schopnosti ukázat a rozvinout.

Mohli bychom vám zde vypsat seznam důvodů, proč pro nás pracovat. Začínal by standardním “nabízíme práci v dynamicky rostoucím prostředí” a končil třeba bodem “atraktivní pracovní prostory v centru Prahy”. Pokud jste v procesu hledání práce, nejspíše jste totožně znějící body přečetli asi v padesáti dalších inzerátech. A to jen za dnešek.

Uděláme to tedy trochu jinak

Členové našeho týmu se s vámi podělí o to, proč je práce ve společnosti Targito baví.

Právě hledáme!

Projektový manažer nebo projektová manažerka

Možná hledáme právě tebe

Dokážeš pracovat na více projektech najednou a řešit potřeby odlišných klientů naráz?
Jsi zběhlý/á v plánování, umíš stanovovat priority a dotahovat věci do konce?
Umíš naslouchat zákazníkovi a přijít s takovým řešením, které bude fungovat?
Baví tě přicházet s novými nápady a zdokonalovat své schopnosti? Pokud ano, rozhodně by sis měl/a přečíst více o této pracovní pozici.

Číst více

Momentálně máme v kancelářích plno!

I přesto budeme rádi, když nám na sebe necháte kontakt. Až se místo uvolní (nebo se nám rozrostou kanceláře), ozveme se!

Nezaujala vás žádná z aktuálně nabízených pozic, ale přesto byste se rádi stali členem našeho týmu?

Nechejte nám na sebe kontakt, a pokud se objeví něco, co by mohlo vyhovovat vašemu profilu, rádi se vám ozveme.