V Targito máme rádi nové výzvy i vize a neustálý vývoj je naším hnacím motorem. Možná proto vnímáme vzdělávání jako jednu z našich priorit.

V záplavě informací není vždy snadné se zorientovat. Proto jsme založili Univerzitu Targito – interní projekt, jehož cílem je systematické vzdělávání veřejnosti v oblasti on-line komunikace a e-mailingu. Jsme také rádi, že skrze naše partnerské vztahy můžeme spolupracovat s dalšími institucemi, které důležitost vzdělávání a rozvoje vidí stejně.

Pro naše klienty je připravena Komunita Targito, jejímž hlavním cílem je kromě vzdělávání též vzájemné propojování a inspirace.

Univerzita Targito

Na každé akci Univerzity Targito se dozvíte poslední trendy a novinky v e-mail marketingu, v komunikaci a automatizaci. Budeme s vámi sdílet poznatky o tom, jak nejlépe oslovit jednotlivé zákazníky a jak si správně vybrat tu nejlepší komunikační platformu.

S kým se můžete setkat?

S novinkami pravidelně vystupují vývojáři platformy společně s našimi e-mailingovými specialisty. Své osobní zkušenosti vám předají naši klienti i partneři. Bohaté vědomosti načerpáte od zvaných odborníků, kteří jsou špičkou ve svém oboru.

Webináře připravujeme tak, aby naši účastníci byli všechny praktické novinky schopni ihned implementovat v praxi.

Univerzita Targito je název pro výukové akce organizované digitální agenturou Targito.
Targito pravidelně pořádá setkání Komunity.

Komunita Targito

V Targito si vážíme našich klientů. Pravidelně pro ně organizujeme exkluzivní program setkání Komunity Targito, kde sdílíme naše know–how. Kromě příležitosti podělit se o své zkušenosti mají naši klienti možnost vystoupit přímo v programu setkání, lépe se vzájemně poznat, rozšířit si obzory a navázat nové kontakty.

Důležitým cílem setkání je vést naše klienty k tomu, aby funkce platformy využívali v maximální možné míře. Samozřejmě při tom pečlivě nasloucháme a podněty od našich klientů se následně odrazí v budoucím vývoji platformy. Platforma Targito se tak stává platformou našich klientů, kteří mají přímý vliv na to, kam se bude naše cesta dále ubírat. Společně rosteme, navzájem se inspirujeme a vzděláváme.

Kalendář akcí

Kompletní kalendář