Jaké se nabízejí příležitosti?

Společně s partnery pracujeme na tom, abychom našim i jejich klientům poskytovali inovativní, efektivní a úspěšná řešení, a pomáhali jim tak posouvat jejich podnikání neustále kupředu. Pojďte do toho s námi.

Integrace

Integrační partneři nám pomáhají doplňovat a rozšiřovat náš produkt o zajímavé funkcionality, které mají sami skvěle zmáknuté. Proč vymýšlet žárovku, když se spolu můžeme propojit a dodat tak našim produktům, a následně i klientům, vyšší přidanou hodnotu.

Platforma Targito nabízí velké množství integrací.
Agentura Targito spolupracuje s partnery jako jsou DFMG, Inveo či Proficio.

Agentury

Spolupracujeme s agenturami různých typů – s odborníky na e-commerce, na tvorbu e-shopových a portálových řešení, na digitální marketing, s experty na propojování technologií s marketingem. Mezi našimi partnery jsou dodavatelé outsourcingu on-line businessu, agentury zaměřené na tvorbu marketingových a komunikačních kampaní, i dodavatelé systémů pro řízení logistiky, retailu a e-commerce. Ti všichni považují platformu Targito za skvělé řešení pro mnohé své zákazníky. Chcete patřit mezi ně?

Naši partneři

Jsme s vámi rádi

S každým partnerstvím se učíme novým věcem. Navzájem se obohacujeme, nalézáme nečekané příležitosti a navazujeme nová přátelství. Jsme za to vděční.

Kontakt

Staňme se partnery

Není nic hezčího, než když můžeme společně pomoci našim klientům, aby porozuměli benefitům práce s daty, a mohli tak zvětšit úspěch svého podnikání.