Pro náročné klienty, jejichž interní předpisy vyžadují extrémní zabezpečení dat, či kteří zpracovávají skutečně obrovské datové objemy, nabízíme zcela oddělené, privátní cloudové řešení.

Platforma Targito bude umístěná na serveru dedikovaném přímo pro daného klienta a spolu s ní jsou pro něj dedikovány též všechny zdroje, úložiště i technologie. Proto lze např. provádět ještě specifičtější nastavení funkcionalit na míru, úpravy výkonnostního charakteru, extrémně rychlé rozesílání a další.

Platformu lze také “schovat” přímo za klientovu VPN, takže veškeré přístupy a kontrola logování běží podle již nastavených interních pravidel klienta. Toto řešení umožňuje rovněž zabezpečení dat v souladu se zákonnými požadavky na ukládání např. zdravotních či platebních informací.

Samozřejmostí je i možnost výběru lokace serverů a není vyloučena ani změna samotného cloudového úložiště.

Privátní cloudové řešení oceňují především velké agentury, jimž přináší možnost individuální architektury pro vlastní klienty, dedikované IP adresy, kontrolovatelnou doručitelnost nebo možnost vlastního brandingu.

Dalším typickým klientem je finanční sektor, kdy je možné veškerá data individuálně šifrovat pomocí BYOK, napojit řešení na LDAP, i využít uložení dat na vlastním serveru klienta.

Privátní cloud využívají i velcí hráči na trhu, kteří zpracovávají obrovské objemy dat a ocení tak zejména rychlost rozesílky a výpočtů.


Projděte si detailní přehled funkcí platformy Targito!