Všechny funkce Targito vám zní jako rajská hudba, ale nemáte vůbec ponětí, jak byste v běžném provozu našli čas na implementaci a tvorbu kampaní? Nejste sami!

Vyslyšeli jsme přání našich klientů a nabízíme pomocnou ruku. S Targitem pracujeme denně a vyznáme se v něm dokonale. Proto nám zabere méně času v něm cokoliv nastavit. Pojďme si společně definovat plán změn, které vás posunou blíže k tomu, abyste využívali Targito naplno. V podobě, která vašemu byznysu sedne jako na míru.

Jak spolupráce probíhá

  1. Definujeme si rozvojové aktivity na další 3-6 měsíců (využití nových funkcí, nasazení nových scénářů, vytvoření nových segmentů aj.)
  2. Společně vytvoříme hypotézy a strategie, jak je ověřit
  3. Pro každý měsíc si dopředu schválíme plán prioritních prací tak, abychom se po dílčích celcích blížili k cíli
  4. Průběžně vás budeme informovat o postupu a čerpání časové dotace

Jak služby využít

Jak naše služby využijete, je jen na vás. Může to být opravdu různorodé. Dostanete sice balíček, ale na míru vašim potřebám. Podívejte se na příklady úspěšné spolupráce s našimi klienty.

Logo Bonami

Bonami

Intenzivní spolupráce s Bonami začala zejména kvůli tomu, že jejich rozesílce začala signifikantně klesat doručitelnost. Navrhli jsme nový přístup k základní segmentaci, který je založený na preferenčním centru přímo v Targitu. Nově se četnost odeslaných e-mailů pro jednotlivé klienty řídí daty, a ne pouze tím, zda (ne)vyplnili svoji preferenci v zákaznickém účtu.

Během dvou měsíců se nám změnu podařilo implementovat na všechny trhy. A všude pozorujeme stejné výsledky, které nám vyrážejí dech. Počet odeslaných e-mailů na CZ trhu klesl o 45 %, ale obrat při tom stoupl o 42 %.

V Targito se výzev nebojíme. Vyzkoušejte, jak si poradíme s vaší komunikací.