• Pomůžeme vám s implementací
  Propojíme všechny vaše zdroje dat v jediném bodě (sjednotíme informace z různých systémů) a ujistíme se, že vše funguje tak, jak má.
 • Uklidíme vám databázi
  I velká databáze může trpět malou doručitelností, pokud v ní zůstávají nekvalitní kontakty. Proto je pro nás prioritou udělat ve vašich databázích pořádek.
 • Vše nastavíme v souladu se zákonem
  Pravidla se mění a zorientovat se v nich není jednoduché. Proto vám při úvodním nastavení budeme maximálně k dispozici.
 • Zaškolíme vás
  Ani tlusté příručky, ani nekonečné dokumenty, ani metoda pokus–omyl. Poskytneme vám vstupní školení a ujistíme se, že všemu rozumíte a umíte s platformou pracovat.
 • Předáme osvědčené know-how
  Targito neustále posouváme nejen my, ale i vy, kteří jej používáte. Stanete se tak součástí naší komunity s přístupem k tipům a návodům, jak platformu využívat co nejlépe.

Tohle všechno je samozřejmou součástí implementace.

Všechny vaše dotazy řešíme vždy osobně

A navíc hezky česky (nebo anglicky, budete-li chtít). Preferujeme osobní přístup. Chatboti jsou super, když někdo nemá čas problémy řešit. My si ale na své klienty uděláme čas vždycky.

A co dál?

Potřebujete s něčím poradit? Reagovat na novou situaci? Něco vylepšit? Naši komunikační specialisté udělají všechno, aby vám s tím pomohli.

Business review

Záleží nám na tom, abyste dosáhli svých cílů. Průběžně proto organizujeme tzv. business review schůzky s našimi e-mailingovými specialisty. Společně probereme vaše cíle a můžeme vám tak doporučit použití nových scénářů nebo další možnosti komunikace.

Abychom dokázali správně naplňovat vaše marketingové cíle, poskytujeme klientům business review meetingy s našimi emailingovými specialisty.
Digitální agentura Targito nabízí kvalitní klientskou podporu v průběhu celé spolupráce.

Průběžná pomoc

Naši komunikační specialisté jsou profíci a řešení problémů mají v krvi. Spolupráce pro ně implementací platformy nekončí a klientům pomáhají během celé naší spolupráce.

Aktualizace řešení

Nedovolíme, aby vaše komunikace přestala být relevantní. Svým klientům nabízíme pomoc s úpravou a nastavením nových scénářů tak, aby fungovaly co nejlépe. Stejně tak pomáháme i s aktualizací grafických řešení.

Digitální agentura Targito vám pomůže s nastavením nových komunikačních scénářů nebo grafických řešení.

V Targito se výzev nebojíme. Vyzkoušejte, jak si poradíme s vaší komunikací.