Na naší firmě pracujeme stejně usilovně jako na našem softwarovém produktu

Na trhu působíme jako výhradně česká společnost již od roku 2011. Začínali jsme pod hlavičkou Vivmail s.r.o. První roky činnosti byly soustředěny na distribuci na tehdejší dobu velmi výkonného e-mailingového nástroje Silverpop. V roce 2015 se však platforma Silverpop přestala vyvíjet, a tak začala samostatná cesta vývoje komunikačního řešení Targito jako vlastní komunikační platformy.

Jako každá cesta, i ta naše pro nás měla (a čas od času stále má) připravena různá překvapení. Některá příjemná, jiná o něco méně. My však víme, že zkušenost je tím nejlepším učitelem. Neustále sbíráme nové poznatky, díky čemuž se trvale zlepšujeme. Jelikož máme s naší společností a platformou velké plány, rozhodli jsme se sjednotit název společnosti a platformy a od 1. ledna 2021 fungujeme pod názvem Targito.com, s.r.o.

Targito.com je součástí holdingu VIV Digital a.s., kde sdílíme stejné hodnoty a navzájem si pomáháme. Každá z firem holdingu je špičkou ve svém oboru a jejich know-how sdílíme mezi sebou. Tak můžeme klientům poskytnout expertizu v oblastech, které mu přinášejí zisk a plní jeho cíle. Součástí holdingu je největší affiliate síť ve střední a východní Evropě VIVnetworks.com a společnost Contentiamo s.r.o., jedna z největších sítí influencerů v ČR.

Naše vize

Vidíme jako všestranný campaign manager

Naším cílem je přinést klientům možnost ovládat veškerou online komunikaci přímo z platformy Targito. Chceme pokračovat v tom, co děláme a i nadále být řešením, které klienty povede k úspěchům.

V Targito jsme zvyklí překonávat hranice. Naše, našich klientů, i ty, co nám stanovují ostatní. Proto není žádným překvapením, že bychom v budoucnu rádi překonali i hranice České republiky a pomáhali využít pestrý svět dat i zahraničním klientům.

Vladan Hejnic a vývojové oddělení agentury Targito.
Spoluzakladatel Targito, Vladan Hejnic společně s CEO Targito, Martinem Štěpáníkem.

Naše mise

Pomáháme klientům na jejich cestě k úspěšné komunikaci

Pracujeme na tom, abychom do hektického světa řízeného daty vnášeli jednoduchost, konektivitu a efektivitu. Učíme naše klienty porozumět a ovládat komunikaci řízenou daty. Radíme našim klientům jak zlepšovat vztah s jejich zákazníky.

Pravidla, která respektujeme

Naši platformu vyvíjíme a vždy jsme vyvíjeli výhradně na základě potřeb našich klientů.

Proto je to nástroj otestovaný, funkční a bez kompromisů; s vysokým stupněm automatizace a personalizace.

Již od počátku se řídíme čtyřmi pravidly:

  • Být zajímavý pro zákazníka je klíčové. Bez kvalitní personalizace se v dnešním světě, který je zahlcen reklamou, složitě prosadíte!
  • Základem kvalitní personalizace jsou přesná data. Čím detailnější, tím lepší.
  • Data v sobě nesou velice cenné a citlivé informace. Proto je pro nás prioritou mít vlastní infrastrukturu jejich zabezpečení, která musí být přísnější, než vyžaduje zákon.
  • Targito není a nikdy nebude krabicové řešení. Pochopení podnikání našich klientů je prvním krokem naší spolupráce. Jen tak jim totiž můžeme poskytnout funkční řešení na míru.

Hodnoty,
které ctíme

Každá z nich je neméně důležitá, a i když se týkají našeho přístupu k práci a klientům, rozhodně jdou nad rámec našich pracovních povinností a zasahují i do našich soukromých životů. Pomáhají nám cítit se dobře jak v práci, tak v soukromí.

  • Moci se spolehnout na druhého člověka, na naši dohodu, na dané slovo. Děláme maximum pro to, aby se na nás mohli spolehnout jak naši kolegové, tak samozřejmě naši klienti.
  • Vyjadřovat se jasně, zřetelně popsat naše potřeby i možnosti, považujeme za základ transparentní komunikace, díky níž se minimalizuje riziko nedorozumění a konfliktů.
  • Každý jsme jiný. Máme jiné schopnosti, jiný přístup, jiné životní zkušenosti. Vzájemný respekt nám umožňuje vytvářet funkční vztahy, vnímáme, že pestrost kolektivu přináší širší spektrum možností řešení nejrůznějších situací.
  • Ne každý ji máme, ale rozhodně ji podporujeme. Odvaha pustit se do něčeho nového, zkoušet věci jinak, než jak je dělají ostatní, je hnacím motorem osobního rozvoje každého z nás i celé společnosti.

Podporujeme

Věříme, že úspěch je vrtkavý a zavazuje. Cítíme jako povinnost se o náš úspěch podělit s těmi, kteří to potřebují a které třeba někdy budeme potřebovat my sami, nebo s těmi, kdo nám na naší cestě pomohli a pomáhají. Kromě různých jednorázových příležitostí pomoci, jsou naší trvalou srdeční záležitostí: