V rámci implementace Targito

Nasazení nového nástroje s sebou vždycky musí nést nějaké to odhodlání… Ochotu učit se novým věcem, ale také odhalit svá data cizím očím. Nebojte, my už jsme viděli všechno. A dokázali si s tím poradit. Jsme jako doktoři přes data.
Můžete si být jisti, že když si plácneme, tak zvládneme Targito nasadit i ve vašem projektu. Co nás společně čeká?

 • Pomůžeme vám s implementací
  Propojíme všechny vaše zdroje dat v jediném bodě (sjednotíme informace z různých systémů) a ujistíme se, že vše funguje tak, jak má.
 • Uklidíme vám databázi
  I velká databáze může trpět malou doručitelností, pokud v ní zůstávají nekvalitní kontakty. Proto je pro nás prioritou udělat ve vašich databázích pořádek.
 • Vše nastavíme v souladu se zákonem
  Pravidla se mění a zorientovat se v nich není jednoduché. Proto vám při úvodním nastavení budeme maximálně k dispozici.
 • Zaškolíme vás
  Ani tlusté příručky, ani nekonečné dokumenty, ani metoda pokus–omyl. Poskytneme vám vstupní školení a ujistíme se, že všemu rozumíte a umíte s platformou pracovat.
 • Předáme osvědčené know-how
  Targito neustále posouváme nejen my, ale i vy, kteří jej používáte. Stanete se tak součástí naší komunity s přístupem k tipům a návodům, jak platformu využívat co nejlépe.

Život s Targitem

Chcete si lépe představit, jak bude vypadat práce v Targito? Vyzkoušejte DEMO. Zajímá vás, jak bude probíhat spolupráce s naším týmem? Potkejme se osobně. Zatím můžete získat rámcový přehled:

 • Jsme ajťáci, ale taky normální lidi
  Umíme mluvit jazykem vašeho kmene, přestože naše srdce bije pro technologie.
 • Díváme se dopředu i zpět
  Záleží nám na tom, abyste dosáhli svých cílů. Průběžně proto organizujeme tzv. business review schůzky s našimi e-mailingovými specialisty. Společně probereme vaše cíle a můžeme vám tak doporučit použití nových scénářů nebo další možnosti komunikace.
 • S námi budete vždy aktuální
  Nedovolíme, aby vaše komunikace přestala být relevantní. Svým klientům nabízíme pomoc s úpravou a nastavením nových scénářů tak, aby fungovaly co nejlépe. Stejně tak pomáháme i s aktualizací grafických řešení.
 • Baví nás hledat nová řešení
  Možná ještě nevíme, jakou cestou se dostaneme k cíli. Ale garantujeme vám, že ji budeme hledat s plným nasazením.
 • Jsme připraveni kdykoliv pomoci
  Naši komunikační specialisté jsou profíci a řešení problémů mají v krvi. Spolupráce pro ně implementací platformy nekončí a klientům pomáhají během celé naší spolupráce.
 • Váš rozvoj si bereme na starost
  Jako náš klient budete mít zdarma přístup k webinářům a vzdělávacím akcí, které pravidelně pořádáme pod hlavičkou Komunita Targito. Věříme, že ve znalosti je síla a ve sdílené zkušenosti dvojnásob.

Všechny vaše dotazy řešíme vždy osobně

A navíc hezky česky (nebo anglicky, budete-li chtít). Preferujeme osobní přístup. Chatboti jsou super, když někdo nemá čas problémy řešit. My si ale na své klienty uděláme čas vždycky.