Webinář 18.8.2022 | 10:00:00 - 11:00:00 online

Zúčastněte se prvního dílu ze série webinářů o modulech platformy Targito. Zaměříme se na funkce, díky kterým vylepšíte své rozesílky a odlišíte je od klasických e-mailů.

Obsah webinář je zaměřený na moduly vylepšující práci s daty kontaktů

Díky prvnímu dílu série hravě nastavíte tyto moduly:

  • Cross sell
  • Oslovení
  • Oblíbené kategorie a značky
  • GPS
  • Kontaktní politika

Cross sell

Související produkty pomáhají zlepšit zákaznický zážitek a zvyšují komfort při používání zakoupených produktů. Probereme si, jak nejlépe nastavit tento modul tak, aby vaši zákazníci vždy dostali to, co potřebují.

Oslovení

Osobité oslovení je základním kamenem personalizace rozesílek. Pojďme se společně podívat na modul, který automatizovaně generuje oslovení a data svátku ze jména, příjmení a pohlaví dle lokálních gramatických pravidel.

Oblíbené kategorie a značky

V zájmu všem obchodníků je, nabízet ten správný produkt ve správný čas. Ukážeme si nastavení modulu, který jde zákazníkovým potřebám napřed a automaticky mu nabídne jeho oblíbené produkty nebo značky.

GPS

Sdělte svým zákazníkům kde se aktuálně děje zajímavá akce vaší firmy poblíž jeho bydliště. Díky tomuto modulu zjistíte, že pomocí GPS toho dokážeme daleko více, než se jen dostat z bodu A do bodu B.

Kontaktní politika

Kolik, komu a co posílat a jak tento mix vytvořit v efektivním poměru, si ukážeme s pomocí modulu kontaktní politika. Tento modul zajistí, abyste zachovali adekvátní četnost sdělení vůči svým zákazníkům naprosto automaticky.


Přihlaste se na webinář Targito!

Zúčastněte se prvního webináře ze série Moduly Targito. Osvojte si používání funkcí, které učiní vaše rozesílky unikátními.


Více o sérii

Obsah našich webinářů si pečlivě volíme. Smyslem tvorby obsahu Targito je pomoci vám, klientům a uživatelům Targito, využívat naši platformu efektivně, komplexně a snadno. Třídílná série o modulech splňuje přesně tato kritéria. Podklady pro jednotlivé díly série naleznete v naší metodice a danou tématiku vám srozumitelně představí náš specialista. Ať už si tedy chcete zopakovat ovládaní platformy nebo se dozvědět něco nového, série Moduly Targito je ideální příležitost.

Tým Targito 🎯

Přidat do kalendáře