Setkání 23.2.2023 | 10:00:00 - 11:00:00 online

Díky společnosti Sparkpost máme v Targito možnost využívat tzv. Inbox Tracker. Inbox Tracker umožňuje komplexní trackování e-mailů prostřednictvím komplexních klíčových metrik.

Jednou z největších předností Inbox Trackeru je odhalení spamových pastí. Spamová past je e-mailová adresa, která slouží k odhalování rozesílání nevyžádané pošty. A pokud na ni pošlete obchodní sdělení, dramaticky vám klesne doručitelnost zpráv.

Chcete vyzrát nejen na spamové pasti? Přihlaste se na webinář a dozvíte se největší přednosti Inbox Trackeru a možnosti, jak ho co nejlépe využít pro váš e-mailing.

Předvánoční sezona je pro mnoho e-shopů ta nejdůležitější v roce. Projděte s námi nastavení svých kampaní a zjistěte, zda využíváte potenciál Targita naplno. Ukážeme si 3 typy prodejně nejvýkonnějších kampaní, které by ve vašem e-mailingu neměly chybět.

A pokud náhodou chybí? Ukážeme si, že jejich spuštění je otázkou doslova pár hodin. Takže je zvládnete spustit i ve chvíli, kdy máte plné ruce práce s chystáním dalších marketingových aktivit.

Těšte se na praktický webinář s projektovou specialistkou Romanou Kristenovou.

Chcete využít potenciál vánoční sezony na 100 %? Přihlaste se na webinář a zjistěte, že spustit nejvýkonnější kampaně je snazší, než jste si mysleli.Přihlaste se na webinář Targito!

Zúčastněte se webináře na téma Inbox Tracker.

-> Přidejte si událost do kalendáře.

Tým Targito 🎯

Přidat do kalendáře