Webinář 1.9.2022 | 10:00:00 - 11:00:00 online

V druhém díle série o modulech platformy Targito se dozvíte o možnostech RFM segmentace a o použití dalších důležitých dat, užitečných pro přípravu kampaní.
Obsah webinář je zaměřený na moduly určené k práci s daty produktů


Díky tomuto webináři hravě nastavíte tyto moduly:

Sezónnost

Pokud na svých e-shopech řešíte kategorie (což byste měli :)), pak máte možnost využít váš strom kategorií v modulu sezónnost, který počítá a vizualizuje prodeje konkrétních kategoriích v jednotlivých měsících.

Skladové zásoby

Produkt se vám líbí, objednání na sebe nenechá dlouho čekat, ale pak přijde ta smutná zpráva. Tento produkt není skladem. S modulem skladové zásoby se tato situace vašim zákazníkům nestane.

Nejnavštěvovanější a nejprodávanější produkty

Pokud dokážete identifikovat produkty s největší návštěvností, a ty s největším objemem prodejů, máte z velké části vyhráno. Po našem webináři budete vítězové.

RFM

RFM přístup k segmentaci je často skloňovaný buzzword, ale také účinný nástroj v rukách toho, kdo jej umí používat. A přesně takovým uživatelem se díky webináři Targito stanete.Přihlaste se na webinář Targito!

Zúčastněte se druhého webináře ze série Moduly Targito. Osvojte si používání funkcí, které učiní vaše rozesílky maximálně efektivní.

-> Přidejte si událost do kalendáře.Více o sérii

Obsah našich webinářů si pečlivě volíme. Smyslem tvorby obsahu Targito je pomoci vám, klientům a uživatelům Targito, využívat naši platformu efektivně, komplexně a snadno. Třídílná série o modulech splňuje přesně tato kritéria. Podklady pro jednotlivé díly série naleznete v naší metodice a danou tématiku vám srozumitelně představí náš specialista. Ať už si tedy chcete zopakovat ovládaní platformy nebo se dozvědět něco nového, série Moduly Targito je ideální příležitost.

Tým Targito 🎯

Přidat do kalendáře