Webinář 15.9.2022 | 10:00:00 - 11:00:00 online

V třetím díle série webinářů Targito, se dozvíte více o modulech, které rozšiřují možnosti platformy a kombinují je s dalšími komunikačními kanály.
Obsah webinář je zaměřený na moduly určené k zajištění multikanálové komunikace

Díky těmto modulům, můžete například integrovat Facebook Lead Ads, kombinovat Targito s Sklikem, využívat sms rozesílky nebo nastavit push notifikace pro své kampaně. A jako bonus jsme zařadili modul schvalovací proces, který usnadňuje práci v týmech.


Facebook a Sklik integrace

Jdeme naproti tomu, co funguje. Společně si nastavíme modul oboustranné integrace Facebook a Targito. Také se podíváme na nový modul integrace s Sklik!

SMS zprávy

Hezky po staru, i esemeskami můžete stále oslovovat a komunikovat s vašimi zákazníky. Na webináři modul SMS důkladně probereme a nastavíme, kreativní textařinu však necháme na vás.

Push notifikace

Pokud jste pro nové přístupy v komunikaci, tak v Targito najdete modul push notifikace. Notifikace byste neměli podceňovat, jejich vývoj doporučujeme sledovat. Na našem webináři vám ukážeme, jak s nimi můžete kouzlit přímo v Targito.

Schvalovací proces

Každého těší spolupráce, která odsýpá a jde od ruky. Pro vaše početné týmy nabité schopnostmi Targito nabízí ideální modul k týmové kooperaci. Na webináři si ukážeme, jak snadno si můžete proces tvorby rozesílek rozdělit na kontrolní fáze pomocí modulu schvalování.Přihlaste se na webinář Targito!

Zúčastněte se třetího webináře ze série Moduly Targito. Osvojte si používání funkcí, které vás propojí z vašimi zákazníky na všech kanálech.

-> Přidejte si událost do kalendáře.Více o sérii

Obsah našich webinářů si pečlivě volíme. Smyslem tvorby obsahu Targito je pomoci vám, klientům a uživatelům Targito, využívat naši platformu efektivně, komplexně a snadno. Třídílná série o modulech splňuje přesně tato kritéria. Podklady pro jednotlivé díly série naleznete v naší metodice a danou tématiku vám srozumitelně představí náš specialista. Ať už si tedy chcete zopakovat ovládaní platformy nebo se dozvědět něco nového, série Moduly Targito je ideální příležitost.

Tým Targito 🎯

Přidat do kalendáře