Možná hledáme právě tebe

Dokážeš pracovat na více požadavcích najednou a řešit potřeby odlišných klientů současně?

Jsi zběhlý/á v komunikaci, umíš stanovovat priority a dotahuješ věci do konce?

Umíš naslouchat zákazníkovi a přijít s takovým řešením, které bude fungovat?

Baví tě přicházet s novými nápady a zdokonalovat své schopnosti?

Pokud ano, rozhodně by sis měl/a přečíst více o této pracovní pozici. Máš totiž reálnou šanci připojit se do týmu profesionálů a do stabilní firmy s příjemnou firemní kulturou.

Popis pozice

  • budeš pomáhat klientům s používáním platformy Targito
  • budeš zodpovídat za přebírání a řešení požadavků na klientském portále
  • komunikovat s klienty a vzdělávat je v platformě Targito
  • budeš součástí rozvoje portálu klientské podpory
  • zajišťovat správnost a aktualizaci podkladů dostupných pro klienty, ale i pro interní účely
  • pomáhat klientům s používáním platformy Targito
  • při řešení požadavků budeš spolupracovat s projektovými manažery a  vývojáři
  • budeš součástí marketingového prostředí a staneš se expertem na klientskou podporu pro CRM platformu

Hledáme člověka, který:

  • se rád, rychle a samostatně učí novým věcem
  • je proaktivní a pečlivý ve svém přístupu k práci
  • zajistí, že klient rozumí platformě Targito a v rámci svých možností ji naplno využívá
  • kladně reprezentuje společnost a svým chováním i přístupem udržuje dobré vztahy s klientem
  • má kladný vztah k IT a moderním technologiím
  • zvládne a nevadí mu komunikovat s klienty (i telefonicky)
  • ovládá perfektně češtinu a není mu cizí ani angličtina nebo němčina

Je výhodou

  • zkušenost v CRM a e-mailingu
  • zkušenost v digitálním marketingu nebo marketingu obecně

Nabízíme

  • kanceláře v centru Prahy (Jungmannovo náměstí 753/18, Nové Město, 110 00 Praha)
  • výkonný notebook pro snadnou práci
  • možnost pracovat z domova
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zkušenosti a výukové materiály pro tvůj rozvoj
  • adekvátní platové ohodnocení (skvělé lidi vždy dobře platíme)

Pokud se ti líbí, co nabízíme, zašli nám své CV a udělej první krok k získání místa v týmu Targito.

Rádi tě potkáme!

Tým Targito

Zaujali jsme tě? Máš chuť jít do toho s námi? Vyplň krátký dotazník a my se ti co nejdříve ozveme.